تولید تابلو برق شالتر ساتل تابلو

تولید تابلو برق شالتر

تابلو برق شالتر ساتل تابلو که با نام Distribution panel نیز شناخته می‌شود، برای محافظت از جریان الکتریکی خروجی از ترانس‌های هوایی فشار متوسط به فشار ضعیف مورد استفاده قرار می‌گیرد. شرکت ما با اطلاع از اهمیت این محصول، تولید تابلو برق شالتر را با بهترین کیفیت در دستور کار خود قرار داده است و همچنین شما می‌توانید برای نصب تابلو برق شالتر در پروژه خود از تکنسین‌های حرفه‌ای ما کمک بگیرید.

تولید تابلو برق

ادامه مطلب

تولید تابلو برق راه اندازی دیزل ژنراتور ساتل تابلو

تولید تابلو برق راه اندازی دیزل ژنراتور

به طور کلی وظیفه موتور دیزل ژنراتور، تبدیل انواع سوخت مثل بنزین، گازوئیل و ... به انرژی مکانیکی را بر عهده دارد و خود ژنراتور می‌بایست این انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل کند. شرکت ساتل تابلو آسیا با بررسی شرایط پروژه شما، طراحی و تولید تابلو برق راه اندازی دیزل ژنراتور را با استفاده از توان علمی و تجربه تکنسین‌های فنی شرکت برایتان انجام می‌دهد.

تولید تابلو برق

ادامه مطلب

طراحی و نصب تابلو برق هتل ساتل تابلو

طراحی و نصب تابلو برق هتل

آگاهی از اهمیت و ویژگی تابلو برق هتل، شرکت‌هایی مانند ساتل تابلو آسیا را بر آن کرد تا با بهره‌مندی از تکنسین‌های فنی مجرب و دانش تخصصی مهندسان برق کارآزموده، ضمن بررسی شرایط پروژه به طراحی و نصب تابلو برق هتل بپردازند. طراحی تابلو برق هتل و نصب تابلو برق تماماً بر اساس استانداردهای داخلی و بین المللی انجام می‌شود تا خطر مالی و جانی استفاده کنندگان را تهدید نکند.

طراحی تابلو برق

ادامه مطلب

طراحی تابلو برق ایزوله بیمارستانی ساتل تابلو

طراحی تابلو برق ایزوله بیمارستانی

در اتاق‌های CCU,ICU, اتاق عمل و ... در مراکز درمانی و بیمارستان‌ها، از تابلو برق ایزوله بیمارستانی استفاده می‌شود و بنابر حساسیت این فضاها طراحی تابلو برق ایزوله بیمارستانی اهمیت خیلی زیادی دارد زیرا مستقیماً با جان افراد به واسطه استفاده از تجهیزات پزشکی در ارتباط است. شرکت ساتل تابلو آسیا تابلو برق ایزوله یا همان تابلو برق بیمارستانی را با استفاده از قطعات با کیفیت تولید، عرضه و نصب می‌کند.

طراحی تابلو برق

ادامه مطلب

انجمن صنفی تابلو برق
ایزو ۹۰۰۱
سندیکا تولید تابلو برق
ارتباط با ساتل تابلو آسیا

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد شرکت ساتل تابلو آسیا محفوظ است
© 2021 SATELTABLO.COM ALL RIGHTS RESERVED